Background

Kurumsal

We Help Image

Hakkımızda

Bayraktar Grup’un temelleri, Haydar Bayraktar’ın 1963 yılında kurduğu Bayraktar Orman Ürünleri firması ile atılmış ve 1980 yılından itibaren oğulları Hasan, Hüseyin ve Altan Bayraktar ile beraber, faaliyet gösterdiği 34 yıl boyunca orman ve orman ürünleri sektöründe ülkenin en büyük ithalat ve imalat firması olarak öne çıkmıştır.

1997 yılında otomotiv sektörüne giriş yapan Bayraktar Grup Hyundai, Honda ve Mazda markaları ile çalışarak 2014 yılına kadar otomotiv bayiliği yapmıştır.

Bayraktar Grup inşaat sektöründe de faaliyet göstermiş 500’ün üzerinde konut, 40.000 metrekare üzerinde işyeri imalatı, satışı ve kiralaması gerçekleştirmiştir.

Grubun 12 şube ile öne çıkan markası JoyPark, oyun eğlence sektörünün öncülerindendir. İstanbul, Bursa, Denizli ve Eskişehir’deki yaygın şube ağının yanı sıra, yenilikçi yapısı ile de 13 yılı aşkın bir süredir bu sektöre yenilikler konusunda öncülük eden JoyPark; sektöre global bir bakış açısıyla yaklaşmakta, dünyada tercih edilen oyun-eğlence ünitelerini, tamamı alışveriş merkezlerinde bulunan şubelerinde ziyaretçilerinin kullanımına sunmaktadır.

Bayraktar Grup, 2021 yılı itibari ile konaklama sektöründe faaliyete başlamış, 2’si İstanbul Florya, 1’i İstanbul Bahçelievler’de yer alan 3 otel ile BayMari Suites markası adı altında faaliyetlerini yürütmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Hüseyin Bayraktar’ın yürütmekte olduğu Bayraktar Grup’ta tüm iş süreçleri, şirketin gelecek nesil yöneticileri tarafından her kademede görerek ve yaşayarak deneyimlenmekte; var olan bilgi ve tecrübe, gelecek için şekillendirilmektedir.

Kuruluşundan bu yana aile şirketi olmanın gücünü, kurumsal bakış açısıyla birleştiren Bayraktar Grup, vizyoner yapısı ve yaptığı yatırımlar ile, var olduğu her sektöre pozitif katkılar sağlamayı hedeflemiştir. Büyüyen, büyürken de kendini geleceğe hazırlayan Grup bünyesindeki şirketler için ‘kaliteli hizmet, mutlu müşteri’ ilkesi esastır.

Vizyonumuz


Bayraktar Grup, çalışanları ve müşterileri ile büyümeyi, uluslararası eğlence sektöründe söz sahibi olan bir “bölgesel güç” olmayı, çalışanlarıyla birlikte kârlılığını ve verimliliğini arttırmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

Misyonumuz


Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi ürün ve hizmeti sunmak, Müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanında karşılamak, Tüm eğlence takımlarının üretiminde “Önce Güvenlik” hedefiyle güvenlik standartlarını en üst seviyede sağlamak, Takım ruhu ile hareket ederek çalışanlarımızla etkin ve keyifli ortam sağlamak, Çevremizi koruyarak, çevreye zararsız üretimlerimizle sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek

Bizim İle İletişime Geçin